BONUSKARTA FIDIKO

Kde si mohu bonuskartu pořídit? 

Bonuskartu lze pořídit v úředních hodinách v kanceláři FIDIKO (po, st 8:00 – 17:00) nebo na pokladně Divišova divadla a kina před každým filmovým či divadelním představením určeném pro veřejnost.

 

K čemu se taková bonuskarta hodí?

Bonuskarta se hodí pro všechny milovníky filmů či divadla, kteří do Divišova divadla a kina plánují přijít na několik představení či projekcí za rok. 

Výborně se hodí jako dárek k narozeninám, výročí, svatbě, Vánocům nebo jen tak pro radost pro milovníky filmů nebo divadla. 

Pro firmy je možné hromadné objednání bonuskaret pro své zaměstnance, jako odměna za dobře odvedenou práci. V takovém případě je možné karty dobíjet na fakturu.

 

Oplatí se pořízení bonuskarty?

Určitě! S bonuskartou získáváte možnost slevy 50 % na každou 10. vstupenku zakoupenou Bonuskartou FIDIKO. Sleva platí na všechna divadelní představení a filmové projekce pořádané MKP FIDIKO Žamberk (neplatí na představení v Divišově divadle pořádaná jinými subjekty). 

 

Na co vše mohu bonuskartu použít?

Bonuskartu lze použít na zaplacení vstupenek na filmové projekce a divadelní představení pořádané MPK FIDIKO Žamberk. Bonuskartu nelze využít na zaplacení letního kina. 

 

Kde si mohu kartu dobít? Jaká je minimální částka pro nabití karty?

Bonuskartu lze dobít v úředních hodinách v kanceláři FIDIKO (po, st 8:00 – 17:00) nebo na pokladně Divišova divadla a kina před každým filmovým či divadelním představením určeném pro veřejnost. Minimální částka pro nabití karty je 200,- Kč.

 

Chtěla bych si převést peníze z papírové dárkové poukázky na bonuskartu. Je to možné? 

Ano! Papírové dárkové poukázky již v budoucnu nebudeme používat a přechod na bonuskartu je tedy více než vítaný. Stačí se za námi pouze zastavit a my Vám vystavíme bonuskartu se stejnou částkou jaká vám zbyla na dárkové poukázce.  K tomu navíc je možné kartu i dobít.

Jak dlouho mi platí kredit na bonuskartě?

Kredit na bonuskartě je platný jeden kalendářní rok od data dobití. Při nevyužití, kredit bohužel propadá. 

 

Nevím, kolik mi na kartě zbývá peněz? Jak to zjistím?

Zůstatek lze jednoduše zjistit online - dáte jakýkoliv prodej vstupenek a zadáte číslo bonuskarty do kolonky ČÍSLO SLEVOVÉ KARTY. Po kliknutí na místo se Vám ukáže zbývající kredit. Zbývající kredit lze kdykoliv zjistit i na hlavní pokladně Divišova divadla a kina nebo v kanceláři FIDIKO v úředních hodinách. Pokud je zůstatek příliš nízký, lze ho jednoduše přímo na místě navýšit dobitím karty.

 

Bonuskartu jsem ztratil/a, co můžu dělat? 

 Kartu můžeme po nahlášení zablokovat proti zneužití další osobou. Stačí se ozvat na email produkce.fidiko@gmail.com nebo na telefonní číslo 465 614 583. Pro zablokování karty je nutná identifikace karty. K té nám napomůže číslo vaší karty nebo jméno, na které je karta nahlášena (nahlášení jména je ovšem dobrovolné, proto doporučujeme znát číslo karty). Bez identifikace není možné kartu zablokovat. 

 

Mohu platit bonuskartou i při nákupu vstupenek přes internet?

Ano, Bonuskartu lze použít i k placení vstupenek přes internet. Postup je jednoduchý - v odkaze na zakoupení vstupenek stačí zadat číslo Bonuskarty do pole "Číslo slevové karty". Následně vyberte místa, jaká chcete zakoupit. Dole na stránce pak místo platby kartou stačí zmáčknout pole "Kreditem" z bonuskarty.