BONUSKARTA FIDIKO

Novinka! Bonuskarta FIDIKO, kterou lze používat jako "platební kartu" co přináší slevy na vstupném!

 

Bonuskartu lze po nabití peněz libovolnou částkou použít na zaplacení vstupenek na filmové projekce a divadelní představení pořádané MPK Fidiko.

Bonuskarta je přenositelná, lze ji tedy využít například v rámci rodiny. Hlavní výhodou je to, že každá desátá vstupenka zakoupená s bonuskartou FIDIKO je se slevou 50 %. Sleva platí na všechna divadelní představení a filmové projekce pořádané MKP FIDIKO Žamberk (neplatí na představení v Divišově divadle pořádaná jinými subjekty). Pokud tedy přijdete do kina a zaplatíte například pět vstupenek, další návštěvu tři a další dvě tak tu poslední desátou vstupenku máte se slevou 50 %. A takto stále dokola :)

 

Minimální částka pro nabití je 200,- Kč.

Kredit na bonuskartě je platný jeden kalendářní rok od data dobití. Při nevyužití, kredit propadá. 

Kredit z bonuskarty nelze vrátit či vybrat, lze ho pouze použít na zakoupení vstupenek. 

Zakoupenou bonuskartu nelze vrátit. 

Použití karty je na pokladně nutné hlásit předem.

Bonuskartu lze použít na zaplacení vstupenek na filmové projekce a divadelní představení pořádané MPK Fidiko. Bonuskartu nelze využít na zaplacení letního kina a na divadelní předplatné. 

Při ztrátě je zablokování bonuskarty možné pouze po její identifikaci. K identifikaci slouží číslo karty nebo jméno, na které je karta zakoupena. Vyplnění jména je ovšem nepovinné, proto v případě možné ztráty doporučujeme zapamatování si čísla karty. Při ztrátě bonuskarty nelze požadovat vrácení peněz. 

 

Více informací na záložce FAQ o bonuskartě nebo na telefonním čísle 465 614 583.