AKTUALITY

Do kin zamíří nový díl Pána prstenů

Již delší dobu se mluví o nových filmech Pána prstenů, jelikož práva na příběhy ze Středozemě přibližně před rokem koupily Warner Bros. Nyní CEO studia David Zaslav potvrdil, že se chystají rovnou 2 nové filmy, ten první má zatím "pracovní" název Lord of the Rings: The Hunt for Gollum a měl by vyjít již v roce 2026! Hlavním tématem by měly být události v období odehrávajícím se před filmem Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, kdy se Aragorn s Gandalfem snaží v Mlžných horách dostihnout Gluma, aby se nedostal do zajetí Sauronových vojsk.

Skvělou zprávou pro fanoušky legendární trilogie je, že se vrací původní tvůrčí tým, když pod producentským dohledem filmy bude mít trio Peter Jackson, Fran Walsh a Philippa Boyens, navíc by se měli podílet i na scénáři. I postava Gluma by měla být obsazena stejným hercem, Andy Serkis se totiž objeví ve filmu taktéž. 

Nový Pán prstenů bude snímkem, který přitáhne do kin obrovské množství diváků a nezbývá něž doufat, že bude důstojným přírůstkem, jelikož trilogie Pána prstenů je nejlépe hodnocenou a bez pochyb i jednou z nejlepších trilogií vůbec.

 

Další aktuality

PF 2024

PF 2024

Mockrát Vám děkujeme za Vaši přízeň v roce 2023. Společně se můžeme těšit na rok 2024, který bude opět plný bohatého programu! Čtěte více >>
PF 2023

PF 2023

Mockrát Vám děkujeme za Vaši přízeň v roce 2022. Společně se můžeme těšit na rok 2023, který bude opět plný bohatého programu! Čtěte více >>