golem
buhler
dibaq
orlicko
golempress
oez
Real d
Zamberk
trailer

Nejbližší akce

Bumblebee 3D (PÁTEK)

18.01.2019 od: 17:00

Kursk 2D (PÁTEK)

18.01.2019 od: 20:00

Limonádový Joe (SOBOTA)

19.01.2019 od: 19:00

Trailer k filmu

Ženy v běhu

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky, zadejte prosím Váš e-mail, podle toho jestli chcete dostávat newsletter měsíčně, nebo týdně

týdně:
měsíčně:

Vandr Pavla Lišky a Jan Révaie po střední Americe - v lednu v Žamberku!

VANDRÁCI

Herci Pavel Liška, Jan Révai a režisér Hynek Bernard si říkají Vagamundos (Vandráci) a naposledy na svých motorkách vandrovali 3 měsíce po středoamerických cestách. Nenechte si ujít vyprávění Pavla Lišky a Jana Révaie o jejich dobrodružství na dvou kolech.

Vandrácká výprava začala v Panamě a pak si to už tři Vagamundos zamířili do Kostariky. Tropická země, tropické lijáky a Vagamundos v deštném pralese – pěkná očista těla i duše. Před Hondurasem je varovali všichni a všude, a tak tudy co nejrychleji profrčeli. Chudá země veselých lidí a krásných pláží – to je Salvador, ale Vagamundos se už nemůžou dočkat Guatemaly, kde si od sebe dávají oraz a každý si užívá tuhle krásnou a bezpečnou zemi po svém. Spojují je až mayské riuny Tikal. V Belize se prokousávají pralesem k dalším mayským ruinám. Vodopády, úžasný offroad, prostě zenová záležitost.

Poslední hranice na jejich cestě jsou ty do Mexika. Tady je čeká i jejich první potápění s lahví na zádech v životě. Vagamundos se středním Mexikem prokousávají až do hor a lesů, kde vymění ocelové oře za ty čtyřnohé a s nimi stoupají dál. Až na vrchol sopky Nevado de Toluca už ale musí po svých.

PRO VELKÝ ZÁJEM DIVÁKŮ SE VANDRÁCI ROZHODLI, ŽE K PŮVODNĚ PLÁNOVANÉMU PŘEDSTAVENÍ  (ČTVRTEK 24. LEDNA OD 18:00 HOD.) PROBĚHNE JEDNO PŘEDSTAVENÍ NAVÍC. DRUHÉ PŘEDSTAVENÍ SE USKUTEČNÍ VE STEJNÝ DEN OD 20:30 HOD..

KDY:           čtvrtek 24. ledna 2019 od 18:00 hod.
                    čtvrtek 24. ledna 2019 od 20:30 hod.
KDE:           Divišovo divadlo v Žamberku
VSTUP:      270 Kč
 
Předprodej vstupenek v kanceláři MKP FIDIKO (budova Divišova divadla, vchod z pravé strany budovy - od parkoviště) a na telefonu 465 614 583.
 
OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU V TUTO CHVÍLI VYPRODÁNA!
 
 

zpět


Webing.cz - webhosting, webdesign Infotip.cz - informaèní a vyhledávací server
Copyright © 2013 - 2019 FIDIKO - filmy, divadla, koncerty